תוכנית לוחמים להייטק

ינואר 7, 2024

אין תגובות

תוכנית לוחמים להייטק היא תכנית יוקרתית, המיועדת ללוחמים ולוחמות בלבד. התכנית עוזרת ללוחמים להפוך את הכשירות הקרבית שלהם, לכשירות טכנולוגית. המטרה היא הנגשת החיים האזרחיים ללוחמים, וסיוע בלימודי אבטחתמידע וסייבר מקוצרים ומסובסדים, כדי להגיע לתעודה בהייטק.

למי מתאימה התוכנית?

אנשים בעלי יצירתיות, חשיבה, כאלו שאוהבים חידושים טכנולוגיים, ורואים את עתידם בקריירה מתגמלת ומאתגרת.

תנאי קבלה

תוכנית לוחמים להייטק, מיועדת לבעלי בגרות במתמטיקה ואנגלית, ברמות של 3 יחידות לימוד ומעלה. נדרש אבחון כניסה או ראיון, על מנת לסנן את המתאימים, וכמובן, להיות בוגרים של שירות צבאי.

במה עדיפה התכנית, ללוחם שמתכנן ללמוד תואר במחשבים?

אמנם, לימודי תואר במחשבים מהווים פתיחת דלת משמעותית בעולם ההייטק, אך ללימודים במסגרת תוכנית לוחמים להייטק, יש יתרונות משמעותיים רבים. התכנית מאפשרת צבירת ניסיון משמעותי עוד במקביל ללימודי תואר, שתכלס היא המשמעותית בסיפור, יותר מההכשרה. וכן, כניסה בגיל צעיר יותר לעולם ההייטק.

לימודים סייבר במסגרת תכנית, מקנים ידע מקצועי וישים, שזה בעצם מה שמחפשים מעסיקים בתחום ההייטק. בנוסף, יותר ויותר חברות מוותרות על דרישה לתואר, ומתמקדות בתוצאות שהעובדים מביאים להן.

תוכנית לוחמים להייטק
איזו תעודה מקבלים בסיום התכנית?

מכללת איקום מציעה הסמכות מהשורה הראשונה, אם מדובר על משרד הביטחון (מה שמאפשר לבוגרים לעבוד במשרדי ממשלה), משרד החינוך, CISCO העולמית, וכמובן גם תקן בינלאומי- ISO9001.

מה קורה אם הפסדתי שיעור?

מכללת איקום מסריטה את כל השיעורים של קורס הייטק מומלץ, באיכות גבוהה במיוחד (רזולוציית 4K), כך שתוכלו להשלים שיעורים בזמן הפנוי שלכם.

האם מקבלים עזרה בהשמה?

מכללת איקום, מציעה שימוש ברשת החברתית האקדמית שלה, במסגרתה ניתן לפתוח פרופיל אישי, הזמין למחפשי עובדים. בנוסף, יש למכללה רישיון השמה של משרד העבודה והרווחה, כך שאנחנו איתכם עד קבלת חוזה העבודה, וגם אחר כך.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר