אבטחת מידע קורס

ינואר 11, 2022

אין תגובות

מי שיצלח קורס אבטחת מידע, יוכשר כראוי בתחום של אבטחת המידע, וכך יהפוך את החברה למאובטחת יותר. גרימה של מודעות, בקרב העובדים שלכם, לכל תרחישי האיום, תמנע מהם מלשגות. טעות שעשויה לאיים על הביטחון הכללי של בית העסק. אבל את הקורס הזה אי אפשר לצלוח בכל מקום. לא כל מקום לימודים יספק לכם את תכני הלימוד הכה מקצועיים. כפי שתספק לכם, לדוגמה, מכללת איקום.

רק אצלנו תוכלו ללמוד כמה מודלים מובילים. ואלו הם בקצרה – בדיקות של חוסן תשתיתי. לינוקס. האקינג, או לחלופין פייתון. בעוד שבדיקות חוסן לאתרים, כמו גם האקינג לאפליקציות של אנדרואיד, מיושמות הלכה למעשה בידי צוות מרצים מן השורה הראשונה. צוות מרצים שקשה למצוא במכללות אחרות כיום במדינת ישראל. הם יעריפו עליכם שפע של מידע חיוני, שאותו רכשו ממרום שנות ניסיונם הרבות. תוך כדי מיקוד שלכם, ופיתוח של החשיבה מחוץ לקופסה. קורס אבטחת מידע למתחילים מעניק את הידע הבסיסי תוך שילוב התנסות מעשית בפועל במהלך הלימודים ומכשיר את התלמידים בצורה המקצועית ביותר לקראת העבודה בתחום.

האם באמצעות קורס אבטחת מידע תשמרו על אמון הלקוחות שלכם?

על פי ממצאים של סקר שבוצע עם אלפיים משתתפים, נמצא כי כמעט תשעים אחוזים מהם לא היו משוכנעים בנתינת חסות לחברה שסבלה מפריצה של מידע. שהובילה לכדי הסבת נזק בחשיפת נתוני כרטיסי האשראי. מדובר אודות למעלה מאלף ושבע מאות בני אדם, שלא ייתנו עוד אמון עיוור בבית עסק, בשל טעות שקרתה מפזיזות גרידא. אין כל עוררין על כך, כי מתקפה שכזאת עשויה בהחלט להסב נזק רציני. שגם יגרום לאובדן של הלקוחות, ואף יהווה סיכון לקיומן של שותפויות עם חברות שונות. בשביל להימנע מטעויות שכאלו, הרות הגורל, יש להירשם מבעוד מועד ללימודי קורס אבטחת מידע.

ככל שהעובדים שלכם יסיימו בהצלחה את הקורס הזה, תהיו מרושתים בכוח עבודה אפקטיבי. שישמור ויגן על בית העסק שלכם בבטחה. וטעויות אקוטיות שכאלו לא יתרחשו. לימודי אבטחת מידע יסייעו לכם להיות מודעים לסכנות הרבות ברחבי הרשת וכיצד ניתן למנוע אותן מבעוד מועד. אבל שוב, עלינו להיצמד לעובדות. לא כל מקום לימודים יקנה לסטודנטים את הכלים הנכונים לאבטחת מידע מיטבית. משכך, עלינו לציין לשבח את מכללת איקום. רק אצלנו הסטודנטים זוכים ללמוד ולמצות את הכישורים שלהם. הלימודים מועברים באמצעות אנשי תמיכה, בכל זמני הפעילות של המכללה. לרבות השימוש במערכת VOD, כמו גם במעבדות תרגול. שמכירות היטב את הסטודנטים, ויוצאות מגדרן לסייע להם לצלוח את לימודי אבטחת המידע.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר