הכשרה להייטק ללא ניסיון

פברואר 8, 2023

אין תגובות

מה זה עולם ההייטק?

תעשיית ההייטק בישראל מפותחת במיוחד, ומציעה לעובדים שלה תנאים מפנקים, משכורות גבוהות ועיסוק בתחומים חדשניים ומעניינים. אם אין לכם רקע בתחום אבל אתם רוצים שיהיה לכם מה להציע לחברות הייטק שמגייסות עובדים – כדאי לכם למצוא קורס הכשרה להייטק ללא ניסיון.

אפשר למצוא משרות הייטק בלי ניסיון ובלי תואר?

בהחלט. כל אדם שעובד בכל תחום התחיל איפשהו, וגם למנכ"ל הבכיר ביותר לא היה ניסיון בעבודה הראשונה שלו. לכן, חד משמעית יש מקום לעובדים גם ללא ניסיון קודם בתפקידים שונים בעולם ההייטק.

הכשרה להייטק ללא ניסיון

לנו במכללת איקום יש קורסים שונים בתחומי הייטק מגוונים, תלוי במה שמעניין אתכם ללמוד. בין היתר, אתם יכולים למצוא אצלינו קורס לימודי בדיקת תוכנה QA לחרדים, סייבר, בינה מלאכותית AI ועוד.

הכשרה להייטק ללא ניסיון
בחירת קורס שמתאים לכם

בחירה של קורס הכשרה להייטק ללא ניסיון יכולה להיות משימה לא פשוטה בכלל. שפע האפשרויות שיכולות לקחת אתכם לכיוונים שונים בעתיד – עלול להיות מבלבל.

לכן, חשוב לקחת את שלב בחירת הקורס ברצינות. קראו על כל אחד מהקורסים שמעניינים אתכם, בדקו מה לומדים בהם וכמובן אל תשכחו לוודא שאתם עומדים בתנאי הקבלה. צריך לשים דגש גם על מוסד הלימודים שאתם בוחרים, כי רמת הלימוד בקורס הייטק מקצועי יכולה להשפיע על הסיכויים שלכם להתקבל לעבודה.

תהליך גיוס עובדים בהייטק

אחרי שתסיימו את ההכשרה שלכם, תתחילו לחפש עבודה בהייטק. כמו בכל תחום שיש בו תנאים אטרקטיביים, יהיו מועמדים אחרים שיתחרו בכם. בגלל שחברות הייטק הן מקומות עבודה מבוקשים במיוחד, תהליך גיוס העובדים שלהם עלול להיות ארוך ולכלול מספר שלבים. למשל, יכול להיות שתצטרכו להגיע לכמה ראיונות עבודה אצל בעלי תפקידים שונים, להשלים משימת בית וכדומה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר