חוקר סייבר שכר

ספטמבר 27, 2023

אין תגובות

מחקר סייבר נחשב לאחד התחומים המעניינים ביותר, ובהתאם הוא דורש נשות ואנשי מקצוע מובילים. בואו לראות האם אתם לגלות על התאמה לתפקיד חוקר סייבר, שכר, תנאים ועל אופי העבודה.

מה עושה חוקרת או חוקר סייבר?

מה התנאים שמשפיעים על שכר חוקרי סייבר?

שכר חוקרי סייבר יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים כגון: מיקום גאוגרפי, רמתם האקדמית, ניסיונם הקודם, מומחיות מיוחדת, גודל החברה או הארגון, ועוד.
לצד האמור, ניתן לומר שהגורם העיקרי היותר בתחום הוא הניסיון, ויכולות המחקר שיש לחוקרת או לחוקר הסייבר. ניתן להבין במהירות כי ניסיון תעסוקתי מסייע בגילוי חולשות, בניתוח והפקת משמעותיות מפעילויות בתחום הסייבר וכיוצא בכך בפיתוח כלים אבטחתיים.
בנוסף, ישנה חשיבות מכרעת לאופי התפקיד הספציפי בתחום המחקר וכן לגודל ואופי החברה. כך למשל צפוי הבדל בין אלו שמפתחים כלים על סמך המחקר, לבין אלו שמבצעים את המחקר בעצמם. בדומה לתחום אחרים, ככל שעובדת או עובד יהיו מנוסים ובעלי יכולות גדולות יותר – כך יהיו מוכנים לשלם להם יותר.

חוקר סייבר שכר

 

מה השכר הצפוי לחוקרי סייבר?

בשנתיים הראשונות השכר המקובל לחוקר סייבר נע בין 13,500₪ ל-18,000₪.
בין שנתיים לחמש שנות ניסיון הצפי הוא ל-18,500₪ ועד 27,000₪.
כשמדובר על עובדת או עובד עם למעלה מחמש שנות ניסיון, השכר ינוע בין 25,000₪ ועד ל-35,000₪, כתלות בפרמטרים שאוזכרו קודם לכן.
כמובן, שהשכר מתייחס לתפקיד המחקר עצמו, וישנן תוספות ככל ומתווספים רכיבים כמו ניהול עובדים, יצירת קשרים ולקוחות לחברה (אם עיסוקה הראשי הוא אבטחת ומחקר סייבר) ועוד.

במכללת איקום תוכלו ללמוד קורס חוקרי סייבר במחיר משתלם, המאפשר לכל אדם להגשים את חלומו להיות חוקר סייבר מוסמך. הקורס מועבר בשיטת לימוד חדשנית ומהפכנית, המשלבת לימודים מקוונים עם ליווי צמוד של צוות המורים.

איך נכנסים לתחום?

מחקר סייבר הוא בהחלט תחום שמומלץ ללמוד בעזרת מוסד מוביל בתחומו. מכללת איקום נחשבת למכללת ההייטק והדיגיטל המובילה בישראל, ועל כן מפעילה הכשרה בתחום הסייבר מהשורה הראשונה בארץ. הבוגרות והבוגרים מקבלים הכרה בין לאומית בלימודיהם בתקן CISCO, ונהנים ממערך ההשמה למציאת העבודה הראשונה במהירות גבוהה בהרבה מהמקובל בשוק.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר