חוקר סייבר שכר

ספטמבר 27, 2023

אין תגובות

מחקר סייבר נחשב לאחד התחומים המעניינים ביותר, ובהתאם הוא דורש נשות ואנשי מקצוע מובילים. בואו לראות האם אתם לגלות על התאמה לתפקיד חוקר סייבר, שכר, תנאים ועל אופי העבודה.

מה עושה חוקרת או חוקר סייבר?

חוקרי סייבר עוסקים בזיהוי, ניתוח ומניעה של איומי סייבר. הם מבצעים בדיקות חדירה, מפתחים כלים לזיהוי פרצות אבטחה, ומשתמשים בטכניקות מחקר מתקדמות כדי להבין את האיומים הקיימים והמתפתחים. העבודה כוללת גם ניתוח של אירועי אבטחה ותיעוד הממצאים כדי לסייע בשיפור האבטחה בארגונים.

מה התנאים שמשפיעים על שכר חוקרי סייבר?

שכר חוקרי סייבר יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים כגון: מיקום גאוגרפי, רמתם האקדמית, ניסיונם הקודם, מומחיות מיוחדת, גודל החברה או הארגון, ועוד. לצד האמור, ניתן לומר שהגורם העיקרי היותר בתחום הוא הניסיון, ויכולות המחקר שיש לחוקרת או לחוקר הסייבר. ניתן להבין במהירות כי ניסיון תעסוקתי מסייע בגילוי חולשות, בניתוח והפקת משמעותיות מפעילויות בתחום הסייבר וכיוצא בכך בפיתוח כלים אבטחתיים.

בנוסף, ישנה חשיבות מכרעת לאופי התפקיד הספציפי בתחום המחקר וכן לגודל ואופי החברה. כך למשל צפוי הבדל בין אלו שמפתחים כלים על סמך המחקר, לבין אלו שמבצעים את המחקר בעצמם. בדומה לתחום אחרים, ככל שעובדת או עובד יהיו מנוסים ובעלי יכולות גדולות יותר – כך יהיו מוכנים לשלם להם יותר.

מה השכר הצפוי לחוקרי סייבר?

בשנתיים הראשונות השכר המקובל לחוקר סייבר נע בין 13,500₪ ל-18,000₪. בין שנתיים לחמש שנות ניסיון הצפי הוא ל-18,500₪ ועד 27,000₪. כשמדובר על עובדת או עובד עם למעלה מחמש שנות ניסיון, השכר ינוע בין 25,000₪ ועד ל-35,000₪, כתלות בפרמטרים שאוזכרו קודם לכן.

כמובן, שהשכר מתייחס לתפקיד המחקר עצמו, וישנן תוספות ככל ומתווספים רכיבים כמו ניהול עובדים, יצירת קשרים ולקוחות לחברה (אם עיסוקה הראשי הוא אבטחת ומחקר סייבר) ועוד.

במכללת איקום תוכלו ללמוד קורס חוקרי סייבר במחיר משתלם, המאפשר לכל אדם להגשים את חלומו להיות חוקר סייבר מוסמך. הקורס מועבר בשיטת לימוד חדשנית ומהפכנית, המשלבת לימודים מקוונים עם ליווי צמוד של צוות המורים.

איך נכנסים לתחום?

מחקר סייבר הוא בהחלט תחום שמומלץ ללמוד בעזרת מוסד מוביל בתחומו. מכללת איקום נחשבת למכללת ההייטק והדיגיטל המובילה בישראל, ועל כן מפעילה הכשרה בתחום הסייבר מהשורה הראשונה בארץ. הבוגרות והבוגרים מקבלים הכרה בין לאומית בלימודיהם בתקן CISCO, ונהנים ממערך ההשמה למציאת העבודה הראשונה במהירות גבוהה בהרבה מהמקובל בשוק.

למידע נוסף על קורסי סייבר נוספים ותנאי קבלה, בקרו בדף הקורסים שלנו.

לקריאה נוספת על נושאים קשורים, תוכלו לבקר בבלוג שלנו.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר