לימודי הייטק במכללות

מרץ 26, 2023

אין תגובות

להירשם ללימוד הייטק במכללות זו דרך מעולה להתחיל קריירה ארוכה ומתגמלת בתחום ההייטק, בישראל או בעולם. יש מכללות שמלמדות תארים אקדמים בתחומי הייטק שונים, ויש גם כאלו שניתן ללמוד בהן קורסים מקצועיים הייטק שבדרך כלל, יהוו בסיס מספק בשביל להתחיל לעבוד בתחום.

לימודי הייטק במכללות
קריירה בהייטק

קריירה בהייטק יכולה להיות מגוונת, מתגמלת ומלאה באפשרויות קידום רבות. עולם ההייטק הוא אחד התחומים המתפתחים ביותר בשוק העבודה בישראל ולכן, נמצא בחיפושים תמידיים אחר עובדים חדשים ומוכשרים שאפשר יהיה לטפח ולהכשיר לתפקידים בכירים בתעשייה.

בוגרי קורסים רבים מספרים שהם מקבלים פניות על בסיס חודשי ממגייסים של חברות שונות, שמציעים להם להגיע לראיונות עבודה ולהתמיין לתפקיד כזה או אחר בחברה שהם עובדים בה. במילים אחרות, במקום שאתם תצטרכו לקום ולחפש עבודה, מקומות עבודה טובים יבואו למצוא אתכם.

מה לומדים בשביל לעבוד בהייטק?

בעולם ההייטק יש מספר תפקידים שונים שאפשר להתחיל לעבוד בהם גם ללא תואר אקדמי. יש תפקידים כמו מתכנתי מחשבים שכותבים קוד ויוצרים תוכנות, אתרים ואפליקציות, וגם אנשי סייבר, אבטחת מידע ואנשי מקצוע טכניים נוספים. בנוסף, יש גם תפקידים פחות טכניים כמו בודקי תוכנה, מנהלי רשתות, אנשי שיווק וניתוח נתונים ועוד. הייטק הוא תחום מאוד רחב וכמעט כל אחד יכול למצוא נישה שמתאימה לו.

קורס מקצועי במכללות ללימודי הייטק

בשביל ללמוד בקורס אבטחת מידע אונליין מקצועי ומקיף שיעזור לכם לקדם את הקריירה – מומלץ להירשם ללימוד הייטק במכללות ולא במוסדות לימודים מסוג אחר. הניסיון מלמד שמקום שמגדיר את עצמו כמכללה יהיה בדרך כלל איכותי יותר.

במכללת איקום יש קורסים מגוונים בתחום הדיגיטל שבעזרתם הסטודנטים שלנו מוצאים עבודה בתפקידים שונים בחברות הייטק מובילות. יש לנו רישיון השמה מטעם משרד העבודה והרווחה, ואנחנו משתמשים בו כדי לעזור לבוגרינו לעשות את הצעדים הראשונים שלהם בשוק העבודה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר