לימודי הייטק מומלצים

אפריל 22, 2023

אין תגובות

לימודי הייטק מהבית מומלצים יכולים להיות בעלי משמעות שונה לאנשים שונים. מישהו יכול להתחבר מאוד לתחום הסייבר, כשאחר יעדיף פיתוח אפליקציות ושלישי ירצה ללמוד בקורס QA אוטומציה. לכן, חשוב להבין מה הכיוון שמעניין אתכם לפני שאתם מחפשים קורסים מומלצים.

אם אתם מתלבטים בין האפשרויות השונות, אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מקורסי להייטק שונים שאפשר ללמוד במכללת איקום. בזכות מרצים מעולים, חומרי לימוד עדכניים ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הבוגרים שלנו משתלבים בעבודה בחברות ההייטק המובילות במשק.

לימודי הייטק מומלצים
איך מתקבלים ללימודי הייטק מומלצים?

תנאי קבלה יכולים להשתנות בין מוסדות לימוד שונים ובין מסלולים שונים. למשל, תנאי קבלה לקורס פיתוח פולסטאק יכולים להיות שונים מאשר במקרה של קורס בודקי תוכנה. בכל מקרה, זכרו שתנאי הקבלה לא אחידים ואם אתם מתקשים להתקבל למוסד לימוד אחד, תנסו לבדוק מה מבקשים במקום אחר.

מסלולי לימוד בהייטק

אתם יכולים לבחור בתפקיד טכנולוגי, כמו פיתוח תוכנה, האקינג או סייבר, יכולים לבחור בתחומים אחרים כמו קידום אתרים SEO, עיצוב אתרים או שיווק דיגיטלי, ויכולים ללמוד משהו באמצע שהוא מעט טכנולוגי ומעט לא, כמו בדיקות תוכנה. בכל מקרה, כל תחום מציע מסלולי לימוד שונים שמתאימים לנושאים הנלמדים באותו התחום.

לימודי הייטק מומלצים: כמה מרוויחים?

המשכורת הממוצעת בהייטק גבוהה משמעותית מהשכר הממוצע במשק. עם זאת, יש תפקידים שמרוויחים בהם יותר, ויש כאלו שמרוויחים בהם פחות. למשל, מי שמסיים בהצלחה קורס QA אוטומציה צפוי להתחיל ממשכורת חודשית של 15 אלף ש"ח בשנה הראשונה שלו בתפקיד. לאחר מכן, כשמגיעים לוותק של חמש שנים ומעלה, המשכורת עולה לשכר חודשי של 30 אלף ש"ח. מי שמתקדם לתפקיד של ראש צוות יכול להרוויח גם 34 אלף ש"ח בחודש ואפילו יותר.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר