לימוד הייטק לחרדים

מרץ 26, 2023

אין תגובות

לימוד הייטק לחרדים זו דרך מעולה לשלב את המגזר החרדי בשוק העבודה הישראלי. זו מטרה מצוינת וכולם מרוויחים ממנה, גם המעסיקים שמקבלים כוח עבודה איכותי, וגם העובדים החרדים שיכולים למצוא עבודה מסודרת, להרוויח משכורות יפות ולפרנס את משפחותיהם בכבוד.

למי מתאים ללמוד מקצועות הייטק?

לימוד הייטק יכול מאוד להתאים לאוכלוסיה החרדית, כי עבור תפקידים רבים לא נדרש תואר אקדמי, ומספיק להיות בוגרי קורס סייבר לחרדים מקצועי בשביל למצוא עבודה. לכן, גם אם אין לכם תעודת בגרות כי בבית הספר החרדי בו למדתם לא היו לימודי ליבה, זה לא בהכרח יהיה מכשול שימנע מכם להירשם ללימוד הייטק לחרדים ולעבוד בתחום.

לימוד הייטק לחרדים
קורסים בלימוד הייטק שמתאימים לחרדים

קורסים ללימוד הייטק לחרדים יכולים להתקיים במתוכנת של מפגשים פרונטליים, או במתכונת מקוונת בה כל הלימודים מתבצעים מרחוק. מטעמי נוחות, רבים מעדיפים ללמוד את הקורסים באופן מקוון מהמקום בו הם מרגישים בנוח, מבלי הצורך לשבת פיזית בכיתה.

קורס בדיקות תוכנה QA

תפקידו של בודק תוכנה הוא לוודא שהמערכת, האתר, האפליקציה או כל ממשק אחר איתו עובדת החברה, מתפקד באופן מלא וללא תקלות. במידה ונמצאו תקלות, תפקידו של בודק התוכנה להתריע על כך בפני בעלי התפקיד הרלוונטיים, בדרך כלל מתכנתי מחשבים, כדי שהבעיה תטופל.

במכללת איקום ניתן ללמוד קורס בדיקות תוכנה מקיף שנמשך 300 שעות לימוד. במהלך קורס סייבר ללא ניסיון, לומדים הסטודנטים 12 מודולים מרכזיים הכוללים מבוא לבדיקות תוכנה, SQL, מתודולוגיות בדיקות תוכנה ונושאים שימושיים נוספים.
קורס פיתוח מערכות תוכנה DOT.NET
בקורס לומדים על היסודות של תחום התכנות ומכירים שפות תכנות שונות. כמו כן, לומדים על טכנולוגיית DOT.NET של מייקרוסופט ומשתמשים בה לצורך פיתוח אפליקציות. לאחר הקורס, יכולים הבוגרים לגשת למבחני ההסמכה של חברת מייקרוסופט.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר