לימוד קודים

דצמבר 14, 2022

אין תגובות

אתם יכולים לעשות את זה: למה מכללת Ecom היא המקום הטוב ביותר ללמוד בו קוד

הרבה אנשים חושבים שקשה ללמוד קוד. הם רואים בכתיבת קוד מיומנות חמקמקה שיש רק לכמה יחידי סגולה. אבל האמת היא שלימוד PHP למתחילים זה משהו שכל אחד יכול לעשות, ומכללת איקום היא המקום הכי טוב בישראל לעשות את זה. הנה הסיבות:

מכללת הייטק עם מוניטין

למכללת Ecom יש רקורד מוכח. אנחנו עוסקים בלימוד קודים כבר לא מעט זמן, בתקופה הזאת עזרנו למאות סטודנטים להתקבל למשרות בתעשיית ההייטק. אנחנו יודעים מה חברות בענף מחפשות וזה מה שאנחנו מלמדים את התלמידים שלנו.

מורים שאכפת להם ממך

אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל תסלחו לנו הפעם — יש לנו צוות הוראה מדהים. המדריכים שלנו כולם אנשי מקצוע עם עבר בתעשיית ההייטק. מדובר באנשים שהם מומחים בתחומם ומאוד אוהבים ללמד ולהדריך. הם ישמחו לענות על כל שאלה שיש לכם ולעזור לכם להתגבר על כל מכשול שאתם נתקלים בו.

לימוד קודים

 

תכנית לימודים רלוונטית

הקורסים שלנו (כולל קורס לימוד HTML CSS אונליין ולימודי תוכנות) הם מהשורה הראשונה של הקורסים בארץ. אנחנו מתחילים ממש היסודות ומתקדמים משם, ואנחנו מתחייבים לעזור לכם בכל שלב בדרך. בסוף הקורס, תוכלו לכתוב קוד כמו מקצוענים!

לומדים ביחד עם אנשים כמוכם

באיקום אתם תלמדו עם תלמידים אחרים שהחליטו, בדיוק כמוכם, להשקיע כסף וזמן בלימוד קודים. תוכלו לחלוק את החוויות שלכם וללמוד אחד מהשני. בנוסף, תחושת הקהילה שנוצרת במכללה תהפוך את תהליך הלמידה לכיפי ומהנה.

גם אתם יכולים ללמוד קוד!

אל תיתנו לאף אחד לומר לכם שלימוד קודים זה משהו בלתי אפשרי. זה לא נכון. עם המורים המצויינים שלנו וההתמדה שלכם, אתם יכולים לעשות את זה. וכמו שראיתם, מכללת Ecom היא המקום הטוב ביותר להתחיל בו את המסע שלכם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר