קורסים ללוחמים משוחררים

ספטמבר 17, 2022

אין תגובות

לוחמים משוחררים לאחר שירות מועיל לאומה מוצאים את עצמם בדרך לאזרחות בפרשת דרכים. הם מחפשים ללמוד את הקורס שהם חפצים, ויקדם אותם באזרחות. אם גם אתם כאלו, אתם צריכים להכיר את מכללת איקום, שהיא מכללה פורצת דרך למקצועות הדיגיטל וההייטק. מכללת איקום היא מכללה חברתית קהילתית,המציעה שורה של קורסים אונליין הייטק הנלמדים במסגרת הרשת החברתית האקדמית של המכללה. יש בה ליווי מלא עד להשמה. במאמר זה תקבלו מידע על קורסים ללוחמים משוחררים של מכללת איקום.

הקורסים של מכללת איקום

מכללת איקום מציעה מגוון רחב של קורסים ללוחמים משוחררים, גם לאלו ללא ניסיון, המעוניינים לשפר את היכולת שלהם להיכנס לשוק העבודה. אחד מיתרונות מכללת איקום היא המגוון הרחב של נושאים, כגון קורס תכנות מחשבים אונליין, רשתות חברתיות, קורס סייבר, קורס פיתוח אפליקציות, ועוד מגוון רחב של קורסים שמטרתם היא אחת להכשיר את הלוחמים המשוחררים לחיי האזרחות בצורה הטובה ביותר.

קורסים ללוחמים משוחררים
מכללת איקום הסיבה להצלחה

הרבה מאוד מכללות המציעות קורסים ללוחמים משוחררים אבל במכללת איקום יש מספר יתרונות, שאין באף מכללה אחרת ולכן רבים מעדיפים אותו על פני אחרות.

יתרונות מכללת איקום

קורסים ללוחמים משוחררים מוכרים על ידי משרד הביטחון ומשרד העבודה והרווחה, כך שכבר לאחר סיום קורס תכנות ניתן למצוא עבודה בתחום. כמובן ישנה גם הרשת החברתית אקדמית של המכללה, שהיא ייחודית מסוגה, שכן המטרה שלה היא להפגיש בין התלמידים למרצים.
יש ברשת את קורסים המקוונים, וניתן לצפות בשיעור הן בקורס דיגיטל והן בשידור חי בכיתה אורבנית בתל אביב, דבר המעניק למכללה יתרון רב, על פני מכללות אחרות, שגם מציעות קורסים ללוחמים משוחררים.
לוחמים משוחררים, שרוצים להתקדם בתפקידי מפתח יכולים ללמוד קורסי אבטחת מידע וסייבר, ולהצליח לקפוץ מדרגה בדרך אל האזרחות.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר