קורסים מבוקשים

מרץ 21, 2023

אין תגובות

כשמדובר על ענף ההייטק, יש לא מעט קורסים מבוקשים שעוזרים לצעירים למצוא עבודה ראשונה בתחום. במאמר הזה נעבור על חלק מקורסי המחשבים המומלצים, נסביר על התפקיד שמצפה לבוגרי הקורס ונבין למי הוא מתאים.

קורס מפתחי תוכנה

אלו בעלי מקצוע שמכירים שפות תכנות ויודעים להשתמש בהן על מנת ליצור מערכות, אתרים, אפליקציות ונכסים דיגיטליים אחרים. הקורס מתאים למי שיש לו גישה טכנית, ומוכן לשבת מול המחשב כל היום. מי שמצליח בתפקיד חייב יכולת חשיבה חדה ולוגית, כושר פתרון בעיות ומוכנות ללמוד באופן עצמאי לכל אורך העבודה, כי התחום הזה מתפתח ומשתנה כל הזמן.

קורס בדיקות תוכנה QA

בקורס לומדים איך לבצע בדיקות למערכות ותוכנות שונות, באופן ידני או אוטומטי. בוגרי הקורס צפויים להשתלב בתפקיד בודקי תוכנה בחברות טכנולוגיות, וכחלק מהעבודה יצטרכו לאתר באגים בעבודת המתכנתים ולדווח עליהם. הקורס יכול להתאים למי שמרגיש בנוח עם עבודה מול מחשב, אבל לא יכול או לא מעוניין ללמוד כתיבת קוד.

קורסים מבוקשים
קורס סייבר ואבטחת מידע

בקורס סייבר ללוחמים לומדים איך לתקוף ולהגן מפני התקפות של מערכות דיגיטליות שונות. מדובר באחד התפקידים המבוקשים ביותר לא רק בעולם ההייטק, אלא גם בתעשיות אחרות. מכיוון שלכל חברה, ארגון או מוסד יש ממשקים דיגיטליים שעלולים להיות חשופים למתקפות סייבר, כולם צריכים להעסיק אנשי סייבר שיגנו עליהם מפני איומים כאלו ואחרים.

איפה כדאי ללמוד?

מוסדות לימוד רבים מציעים לימודי קורסים מבוקשים בתחום ההייטק, אבל לא כולם עומדים בסטנדט הגבוה שמציבה מכללת איקום. אצלנו, אתם יכולים ללמוד קורס פיתוח תוכנה, קורס סייבר ואבטחת מידע, קורס בדיקות תוכנה וקורסים רבים אחרים בתחומי הדיגיטל. אנחנו מעניקים לסטודנטים שלנו גישה לרשת חברתית אקדמית ראשונה מסוגה, שנועדה ללוות, לתמוך ולעזור תוך כדי הלימודים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר