קורס בדיקות תוכנה

דצמבר 9, 2021

אין תגובות

קורס בדיקות תוכנה יכול להכשיר אנשים לעבוד בתעשיית ההייטק כאנשי QA. למעשה, יש שיגידו שיש אישיות מסוימת שמתאימה לתפקיד זה. איננו יודעים אם זה נכון. אך במהלך קורס והכשרת QA ניתן להיחשף למידע ולתרגולים מעשיים כדי לראות אם יש התאמה מעשית "ופנימית" עם האספקטים השונים של התפקיד. קורס QA במכללת איקום יפתח בפניכם דלת למקצוע מבוקש שדרוש ברוב החברות והארגונים הפועלים.

מטרתו של קורס בדיקות תוכנה 

חשיבותו של בודק תוכנה, היא ביכולתו לאבחן את טיב ואיכות התוכנה ולהסיק מסקנות. מסקנות אלו יעביר לצוות הפיתוח והעיצוב. וזאת כדי לאפשר להם להמשיך ולעבוד על התוכנה עד אשר תהיה במצב מתאים והולם לשיווק ללקוח הקצה. קורס בדיקות תוכנה יכול ללמד את הכישורים והנושאים הרלוונטיים לבדיקת תוכנה. בייחוד אם יש אפשרות ללמוד ולתרגל באופן מעשי את המיידעים השונים. וזאת כי מידע שמתרגלים אותו מוטמע ברמה עמוקה הרבה יותר מאשר מידע שנזרק באוויר ואף אחד לא "תפס".

קורס בדיקות תוכנה במכללת איקום

ישנם מקומות רבים לחוות בהם קורס בדיקות תוכנה. ועל כן יש מקורות לימוד מרובים. באופן ספציפי, מכללת איקום מאפשרת לתלמידה להכיר נושאים שונים בתחום. וזאת במטרה להכשיר אותם כאנשי QA. בין היתר, תלמידי המכללה ל-QA יחשפו לחומרים בתחומי ה-Data Base וכלי הבדיקה השונים. בין אם עבור Web או Mobile. בנוסף, קיים עבורכם קורס QA אונליין שמעניק הכשרה זהה עם ערך מוסף שמעניק את האפשרות ללמוד מכל מקום ובכל זמן. מעבר לכך, תלמידי המכללה במסגרת הכשרתם כבודקי תוכנה יגלו כיצד לנתח מסמכי אפיון. כמו גם לכתוב תרחישי בדיקה ואפילו לפרק מוצרים. 

ללמוד כישורים שונים במסגרת קורס בדיקות תוכנה 

וזה לא הכל, קורס בדיקות תוכנה במכללת איקום מאפשר לתלמידיו להבין כיצד לתעד באגים, לנצח לוגים ואפילו להעמיק את הלמידה כדרך העברת סימולציות שונות במהלכן תינתן ההזדמנות ליישם את הכלים שנלמדו. כך שהתוצאה הסופית יכולה להיות ארגז כלים מתאים ומותאם לשוק העבודה. בייחוד אם הוא פרקטי, עובד ורלוונטי. 

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר