קורס האקינג לנוער

דצמבר 12, 2021

אין תגובות

קורס האקינג לנוער אינו בהכרח שונה מקורסי האקינג למבוגרים. ההבדל היחיד הוא כמובן גיל המשתתפים. כל עוד הנער מבין עניין, מעוניין ללמוד ומחזיק בקיבולת האינטלקטואלית המתאימה, לימודי סייבר לנוער יכולים להתאים לו לרכישת ידע וניסיון בתחום. ביכולתו להשתלב למערך הלימודים. מדוע שבני נוער יבחרו ללמוד קורס האקינג? ובכן, מלבד הסיבות הטבעיות שיש לאנשים רבים, בני נוער יכולים להחזיק בסיבות נוספות. ראשית כל, מדובר במשהו לעשות. משהו למלא את הזמן. הדבר כבר יכול לתרום לעיצוב והתפתחות האישיות של בן נוער נתון. ניתן להתייחס לזה כחוג העשרה לכל הפחות.

קורס האקינג לנוער – הכנה מקצועית

שנית, בני נוער יכולים להשתלב במסגרת קורס האקינג לנוער, כדי ללמוד כישורי עבודה שילוו אותם בשנים הבאות. כמו לדוגמה, לתוך הצבא. בייחוד אם הם מתכוונים להתגייס ועוד ליחידות שיש בהן תכנות ועבודה עם מחשבים. עצם היכולת של בן נוער להבין וליישם עקרונות האקינג באופן פעיל. ועצם זה שבן הנוער למד זאת מיוזמתו בשנים מוקדמות לצבא. כבר יכולות להכין אותו מבעוד מועד לתפקידים שכאלה. לא רק מבחינת היוזמה המופגנת והגדלת הראש. אלא גם בעזרת הכישורים הפיזיים שרכש.

קורס האקינג לנוער – נגישות פשוטה במכללת איקום

באופן טבעי, אם בן נוער רוצה להשתלב במסגרת קורס האקינג לנוער עליו להחזיק בזמן פנוי כמו גם להגיע לשיעורים. קורס אבטחת מידע למתחילים מתאים לבן נוער ללמידת הבסיס בתחום ההאקינג. אם הוא מתגורר בתל אביב אפשר שזה יהיה קל במיוחד. שכן למכללת איקום יש סניף תל אביב ברמת החייל. כך שניתן פשוט להגיע ללימודים הפרונטליים. ואם הוא לא גר בתל אביב – הוא כמובן יכול להשתדל להגיע לשיעור הפרונטלי אם הוא רוצה. אך אם לא, ביכולתו להגיע גם לשיעורים המקוונים. שאמורים להיות משודרים מתוך הכיתה האורבנית בתל אביב. השידורים עצמם משודרים ברשת החברתית של המכללה, במסגרתה ניתן להכיר תלמידים ומורים נוספים הקשורים למכללה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימודי ai: התחלה מוצלחת

לימודי ai: התחלה מוצלחת

התחום של בינה מלאכותית (AI) הפך לאחד מהתחומים המבוקשים והמשפיעים ביותר בטכנולוגיה של ימינו. לימודי AI יכולים לפתוח דלתות רבות ולהעניק יתרון משמעותי בשוק העבודה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר