קורס הייטק מקצועי

דצמבר 13, 2022

אין תגובות

כשהשכר בתחום ההייטק הישראלי עומד על יותר מ-27 אלף שקלים, אין זה פלא שיותר ויותר אנשים מחפשים ללמוד בקורס הייטק מקצועי. בסופו של דבר, קבלה לעבודה בחברת הייטק דורשת ידע מסוים שקשה מאוד להשיג בלי לימודים במוסד שמתמחה בתחום, כמו למשל מכללת לימודי הייטק.
אבל מה בעצם לומדים בקורס הייטק? האם זה באמת שווה את הזמן והכסף שלכם? לפניכם סקירה מהירה של מה שאתם יכולים לצפות לקבל בקורס או תוכנית הכשרה להייטק.

הייטק — קורסים מקצועיים

רוב הקורסים המקצועיים בהייטק נועדו להעניק לתלמידים מיומנויות וכישורים ברמה מספקת, כזו שתוכל להשיג למסיימים אותם עבודה בתחום. יש מבחר גדול של קורסים, כשכל אחד מהם מתמקד בנושאים אחרים, למשל:

 • פיתוח תוכנה בשפות כמו פייתון וג'אווה סקריפט
 • אבטחת מידע (סייבר)
 • לימודי שפת תכנות וכתיבת קוד
 • בדיקות תוכנה (QA) למוצרי הייטק
 • עיצוב גרפי (UI/UX)

ואלו רק חלק מהקורסים האפשריים.

קורס הייטק מקצועי

 

נכנסים לעולם הייטק

כמובן שהתוכן המדויק של קורס כזה או אחר משתנה בהתאם לתכנית שתבחרו. חלק מהקורסים מיועדים למתחילים (כמו אנשים ללא ניסיון או ללא תואר), וחלק מיועדים לאנשים שכבר יש להם ידע מסוים בעבודה עם מחשבים. מה שאתם צריכים לדעת הוא שקורס במכללה מקצועית בהחלט משפר את הסיכויים שלכם להיכנס לתחום ההייטק. אתם יכולים לשאול מישהו שאתם מכירים ועובד בענף, האם בחברה שלו יש עובדים שלמדו באמצעות קורס? ברוב הגדול של המקרים, התשובה תהיה שכן.

קורסי הכשרה להייטק

אז האם להירשם לקורס הכשרה להייטק שווה את הזמן והכסף? אם אתם רוצים להתחיל לעבוד בענף הכי מתגמל בישראל, אז התשובה היא כמעט בוודאות שכן. בכמה חודשים בודדים ובהשקעה כספית נמוכה בהרבה בהשוואה לתואר (שבמהלכו אתם גם לא עובדים), תוכלו לרכוש ידע מקצועי, כלי עבודה וביטחון ביכולות שלכם — כל אלה יעזרו לכם למצוא את העבודה שתמיד רציתם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר