קורס מומחי סייבר

יולי 26, 2023

אין תגובות

הבינה המלאכותית שפרצה לחיינו בקול תרועה הביאה איתה את הבשורה, ולא רחוק היום שצ'אט GPT יהפוך למובן מאליו כמו שימוש במנוע החיפוש של גוגל. איך הדבר מקרין על המוגנות הנדרשת ממערכות מחשוב, ולמה זה בדיוק הזמן לברר על קורס מומחי סייבר?
קורס סייבר התקפי יכול להכניס אותכם לקצה החדשנות בתחום. הקורס מתמקד בלמידה מעשית של התקפות סייבר, דבר שמאפשר לסטודנטים להבין באופן מעמיק את האיומים הפוטנציאליים ואת האסטרטגיות המתאימות להתמודדות איתם. זוהי הזדמנות מעולה להרחיב את הידע שלכם בתחום הסייבר ולפתח מיומנויות שיכולות לשמש אתכם במגוון תפקידים בתחום אבטחת המידע.

על חשיבות אמינותו של המידע

בקורס מומחי הסייבר האחרון נשאל המרצה על ההשפעה הצפויה של כניסת הבינה המלאכותית לחיינו בצורה אינטנסיבית כל כך. תשובתו הפתיעה גם אותנו, ונדהמנו לשמוע כמה הקשר בינה לבין הגנה על רשתות המחשוב צפוי להתהדק.
השתתפות בקורס לימודי לוחמת סייבר למתחילים תסייע לכם להבין את החומרים שלוחמי הסייבר עובדים איתם באופן יומיומי, ולכן תשפר את הכנתכם לתפקידים עתידיים בתחום.
בעולם שבו רובנו שואבים כמעט את כל המידע מהאינטרנט, היכולת לשתול מידע ולעצב נרטיבים היא בעלת עוצמה רבה. בדומה, היכולת לשלוט במנועי החיפוש הפופולריים בעולם ולהנדס את הבינה המלאכותית באיזורים מסוימים בהתאם לאינטרסים סמויים מאיימת לפגוע בהם פגיעה אנושה. זו בדיוק הסיבה שדווקא הבינה המלאכותית צפויה להעלות את הביקוש לנשות ואנשי סייבר מומחים, שידעו להתשלב במערכי ההגנה ולמנוע פעולות האקינג שנהפכות לנפוצות יותר ויותר.

קורס מומחי סייבר

המשמעות למדינות וגופים ממשלתיים

החששות האלה לא מעסיקם רק תיאוריקניים וגיקים של הענף, ונהפכו למטרידות יותר ויותר את שירותי הבטחון וראשי המדינות בעולם. על כן, ניתן לראות עוד ועוד תקנים ממשלתיים נפתחים בתחומי הסייבר והרשת, והביקוש לעובדות ועובדים בתחום הולך וגובר.

איך ניתן לנצל את המגמה?

בעולם של ריבית עולה וקושי גובר בגיוס משאבים בקרב חברות ההייטק, הצורך במומחי סייבר פותח חלון הזדמנויות אדיר למי שמעוניינים בעבודה בהייטק אך גם ביציבות תעסוקתית. על כן, עבור אלו שידעו לנצל את הפרצה ולהשתלב בגופים ממשלתיים במהרה, צופן העתיד הזדמנות להתמקצע ולהתמחות במשרה ממשלתית יציבה, ובהמשך לעבור עם המון ניסיון לשוק הפרטי ככל וירצו בכך.
מכללת איקום היא אחת המכללות המובילות למקצועות הסייבר וההייטק בישראל, ועובדת בשיתוף עם ספק מטעם משרד הבטחון ללימוד מקצועות הסייבר ואבטחת המידע בישראל.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר