קורס סייבר התקפי

ספטמבר 17, 2022

אין תגובות

פושעי סייבר מבצעים את הפעולות שלהם מסיבות שונות.הסיבות העיקריות הנובעות בדרך כלל מכך שפעולת הפריצה מרגשת רבים מבין המומחים בתחום. הסיבה השנייה היא על ידי אלו המעוניינים להשיג מידע רגיש על רקע פוליטי. בשנים האחרונות חברות וארגונים רבים מעלים לרשת האינטרנט מידע חשוב ורגיש, וכך ישנה קרקע פוריה לפעולות כאלו ואחרות של פולשים שונים המעוניינים במידע רגיש זה, אז כמובן ישנו צורך להגן ולתקוף במסגרת פעולה כזו.
קורס סייבר באינטרנט התקפי של מכללת איקום מטרתו להכשיר מומחים בתחום.

קורס סייבר התקפי
מהו סייבר התקפי?

סייבר התקפי או בשמו המקצועי לוחמת רשת מטרתו להכשיר האקרים שמטרתם לפרוץ אל מערכות שונות בארגונים שונים. לפי שיטות שהאקרים יודעים לבדוק פרצות אבטחה במערכות הטובות ביותר בעולם. קיימות שתי שיטות השיטה הראשונה היא האקר שרק צופה במידע ולא מבצע פעולה כל שהיא עם המידע. ואילו השנייה היא פריצה העושה שימוש לרעה עם המידע שהשיג כמו חדירה למחשב, הפלת אינטרנט, גניבת מידע ועוד.

קורס סייבר התקפי

קורס סייבר התקפי שמטרתו היא הכשרת לוחמי סייבר, שיוכלו להילחם בהאקרים, ולגרום להם שלא ביצעו את זממם, וכן לגרום שהפגיעה לא תהיה אנושה.
מכללת איקום מציעה קורס סייבר התקפי בו מלמדים המרצים הטובים ביותר בתחום. קורס לימודי סייבר באינטרנט מכיל 45 מודלים של האקרים ורשתות חברתיות שונות, שהמטרה של הקורס הוא ללמד את כל הידע שאדם זקוק לו בנוסף לכך לפתח גם חשיבה יצירתית.

למה ללמוד במכללת איקום?

צוות המכללה כולל מרצים מהשורה הראשונה שמלמדים את התלמידים לפי הידע והניסיון שלהם לאורך השנים הלימודים כוללים גם הכנה למבחני חוסן וגם ליווי ותמיכה ואפשרות לשמוע את השיעורים פעם נוספת. המכללה מוכרת על ידי משרד הביטחון וגורמים נוספים במשק.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר