קורס סייבר לילדים

אוקטובר 31, 2021

אין תגובות

הטכנולוגיה הגיעה להמון רבדים בחיים האישיים. אם בעבר היה מגיע אדם לסף הדלת, כדי להעניק בקבוקי חלב טריים, כיום ניתן ללחוץ על כפתור והם מגיעים. אם בעבר היה צריך לשלוח סימני עשן, יונות דואר או לבוא באופן אישי – כיום ניתן ללחוץ על כפתור, כדי להשלים את הפעולה המתבקשת.

קורס סייבר לילדים הוא זה שמכין אותם לרובד האבטחתי של הסביבה הטכנולוגית הקיימת באמצעות לימודי אבטחת מידע וסייבר למתחילים. עם כל כך הרבה נתונים ומערכות טכנולוגיות, היכולת לשמר את מערך האבטחה שלהן יכול להיות בעל ערך לארגונים המפעילים אותן.

קורס סייבר לילדים – הדרכה מגיל צעיר

ניתן לומר, שהמטרה של קורס סייבר לילדים, היא ללוות ולהדריך מגיל צעיר, את אלו המבקשים ללמוד את הכישורים המקצועיים, שיאפשרו להם להשתלב בעולם אבטחת המידע.

כדרך הלימודים בגיל צעיר, ניתן לצבור ידע רב ומעמיק לאורך השנים, ולספק אי אילו הכנות מנטליות לסוגים מתקדמים ומעמיקים יותר של לימודים בהמשך. בגילאים קטנים, קורסי סייבר לילדים אמורים לספק את היסודות, וכמובן ללמד ברמה שהילד יכול ורוצה להבין.

קורס סייבר לילדים – בהתאמה לגיל ולרמה המקצועית

כשמדברים על קורס סייבר לילדים, אפשר שמדברים על מגוון קורסים שונים. וזאת כי במקרים מסוימים ובבתי ספר שונים, אפשר שהדגש הלימודי יהיה על בסיס ידע קודם וגיל נוכחי. כלומר, תוכנית הלימוד תהיה שונה עבור תלמידי כיתה ב', שכבר למדו שנה אחת את התחום. מאשר עבור תלמידי כיתה א', שטרם עשו זאת. ושונה, באופן מסוים, גם עבור תלמידי ב', שלא למדו בעבר את תחום הסייבר.

קורס סייבר לילדים – קורסים בהתאמה לילדים

קורס סייבר לילדים אמור, או יכול, פוטנציאלית ואידיאלית – להקנות ידע בתחום לימודי הסייבר באופן שמשלב הנאה, סקרנות ושגשוג בתהליך. במכללת איקום אכן ישנם קורסי סייבר, המונחים על ידי בעלי מקצוע מן התחום. ניתן ליצור קשר עם המכללה, כדי לראות איזו התאמה כיפית, רעננה ומסקרנת קיימת עבור תלמידים צעירים יותר, על מנת לזהות אם יש אפשרות לרשום את הילדים.

לפרטים נוספים על קורסי סייבר ואבטחת מידע לילדים, בקרו בעמוד הקורסים שלנו או פנו לצוות המכללה לייעוץ והכוונה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר