קורס סייבר למתחילים אונליין

דצמבר 10, 2023

אין תגובות

קורס סייבר למתחילים אונליין דורש הרבה מאוד כח רצון והתמדה, על מנת להצליח בו. זהו נושא מאתגר, שדורש מאגרי אנרגיה רבים, ומחייב את הלומדים להשקיע רבות בהבנת החומר, ובזכירת הפרטים הקטנים הכל-כך חשובים.

מה כולל קורס סייבר למתחילים אונליין?

קורס אבטחת מידע אונליין למתחילים כולל את היסודות של אבטחת מידע. למשל, מושגי יסוד באבטחת מידע, אבטחת רשתות, מערכות מידע ותוכנה ועוד. חשוב לבדוק את תכנית הלימודים של הקורס, ולבחור את זה שתואם את הידע והניסיון הקודם. כמו כן, מומלץ לקרוא ביקורות ולדבר עם בוגרים של הקורס על החוויות האישיות ועל העתיד המקצועי שלהם לאחר סיום הלימודים.

למה שווה ללמוד קורס סייבר?

תחום הסייבר מתפתח מאוד. תמיד יש דרישה לעובדים נוספים שעברו הכשרה במכללות מוכרות. תמיד יש משרות ממשלתיות משתלמות, והשוק רעב באופן כללי לעוד. המצב הזה יצר תופעה שבה משכורות עובדי אבטחת הסייבר עולות ותופחות משנה לשנה, ותנאי ההעסקה באופן כללי משתלמים במיוחד. לכן, אנשים שמתאים להם לעבוד בתחום, מומלץ שילמדו במכללה מוכרת במשרד הביטחון הנושאת תו תקן בינלאומי ISO 9001. כך ניתן יהיה למצוא בקלות עבודה משתלמת במיוחד ומספקת.

למה התחום של אבטחת סייבר כל כך גדל?

התעשייה צומחת במהירות רבה, מסיבה פשוטה. לפי דו"ח עולמי של חברת מקאפי לשנת 2020, הפסידו חברות וארגונים באירועי סייבר, יותר מטריליון דולר. אם כך, פשוט להבין כי כל בוגר קורס מגן סייבר ואבטחת מידע שיצליח למנוע פריצות, דרישות כופר, וזליגות מידע יחסוך הון עצום לחברה בה הוא עובד.

לכן מקפידות חברות רבות לצ'פר את אנשי הסייבר שלהן במשכורות נדיבות. חשוב להן להשקיע גם בהשכלתם של עובדי הסייבר וגם בשביעות הרצון שלהם, על מנת לוודא שהעובדים יטפלו במסירות וביסודיות באיומים ופרצות.

לימודי סייבר במכללת איקום

מכללת איקום מציעה מגוון רחב של קורסי סייבר שיכולים להתאים לצרכים שלכם. בין היתר, תוכלו למצוא את הקורסים הבאים:

יתרונות הלימוד במכללת איקום

מכללת איקום מציעה לימודים מקיפים ומתקדמים בתחום הסייבר, עם דגש על פרקטיקה ותמיכה בסטודנטים. כל הקורסים שלנו מוכרים על ידי משרד הביטחון ונושאים תו תקן בינלאומי ISO 9001, מה שמבטיח את האיכות והרלוונטיות של התכנים הנלמדים.

אם אתם מחפשים להתחיל קריירה בעולם הסייבר או לשדרג את הכישורים שלכם, מכללת איקום היא הבחירה הנכונה עבורכם. הצטרפו אלינו ולמדו איך להגן על מערכות מידע ונתונים בעולם הדיגיטלי.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר