קורס סייבר מקצועי

יולי 25, 2023

אין תגובות

בעולם הסייבר המשתנה כמעט מיום ליום, עשויה להיות זו טעות חמורה להתעקש על לימודים שנמשכים ארבע שנים, ושעלותם נעה בין 40,000 ל-120,000 ₪. כיום, ישנו קורס סייבר מומלץ מקצועי שיכול לחסוך לכם כסף ובעיקר זמן, אותו תוכלו לנצל לצבירת ניסיון מקצועי.

למה זמן שווה כסף?

כאמור, לימודיים אקדמיים "קלאסיים" צפויים להימשך בין שלוש לארבע שנים (ולעיתים אף יותר), וכששכר לימוד של שנה עומד על בין 12,000 ₪ ל-40,000 ₪ אתם צפויים לשלם כסף רב על תואר שחלקים עצומים ממנו עוסקים בתיאוריה וכלל לא רלוונטים לתחום.
גרוע מכך, אתם נשארים תקועים על המדף בלי יכולת ממשית להיכנס לחברה במשרה מלאה ולצבור ניסיון מעשי בתחום שמעניין אתכם. עולם ההייטק עובד על מיומנויות ופחות מתעניין בתארים ותעודות, ולכן למועמדים עם שלוש שנות ניסיון יש יתרון עצום על פני מועמדים עם תואר ו-0 שנות ניסיון ביד.

קורס סייבר מקצועי
מה לומדים בקורס סייבר מקצועי?

במקום לבזבז זמן יקר על תיאוריה, בקורס סייבר מקצועי תוכלו ללמוד כבר מהיום הראשון על מודולים מרכזיים דוגמת: פייתון, האקניג, לינוקס ובדיקות חוסן תשתיתי. בהמשך, תוכלו להתמקצע ולבחור בנישה על פי התרשמותכם מכל תחום שנחשפתם אליו.
כדאי מאוד לברר על הכרה של הקורס במוסדות בארץ ובעולם, כך למשל קורס אבטחת מידע וסייבר מקצועי במחיר משתלם שמוכר על ידי משרד הבטחון פותח דלת לעולם ענק של תפקידים, אשר מאופיינים בסיכויי קידום מהירים ועולמות תוכן שעשויים להישמע לאדם מהרחוב דימיוניים.

איך כדאי ללמוד את התחום?

במכללת איקום, המכללה למקצועות ההייטק והדיגיטל בישראל, אנחנו מאמינים בשיטת לימוד חדשנית שמשלבת בין המומחים המובילים בתחום לבין עידוד שיתופי פעולה בקרב בוגרות ובוגרי הקורסים שלנו. כך גם נוצרה הרשת החברתית האקדמית שמאפשרת להישאר ליצור קשרים ולפתוח אחד לשני דלתות בתוך קהילת הבוגרים של המכללה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימוד האקרים

לימוד האקרים

לימוד האקרים הוא תהליך שמיועד להקנות למשתתפים כישורים וידע הנדרשים כדי להבין ולהתמודד עם תחום הפריצה והאבטחה הדיגיטלית. בעולם המודרני, בו הסיכונים והאיומים הדיגיטליים הולכים

קרא עוד
האקר אתר

האקר אתר

האקר אתר הוא אדם בעל כישורים טכנולוגיים מתקדמים המתמחה בפריצה והגנה על אתרים. תפקידו של האקר אתר הוא לאתר פרצות אבטחה באתרי אינטרנט ולתקן אותן,

קרא עוד
מה זה האקר

מה זה האקר

ההבנה של המונח "האקר" התפתחה עם השנים, ויש לה משמעויות שונות בהתאם להקשר. האקר הוא אדם בעל מיומנויות טכניות מתקדמות המאפשרות לו לפרוץ ולהיכנס למערכות

קרא עוד
קורס סייבר online

קורס סייבר online

בשנים האחרונות, תחום הסייבר ואבטחת המידע הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה. אנשים רבים מחפשים ללמוד את התחום ולהשתלב בו, ולא משנה אם הם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר