קורס סייבר מקצועי

יולי 25, 2023

אין תגובות

בעולם הסייבר המשתנה כמעט מיום ליום, עשויה להיות זו טעות חמורה להתעקש על לימודים שנמשכים ארבע שנים, ושעלותם נעה בין 40,000 ל-120,000 ₪. כיום, ישנו קורס סייבר מומלץ מקצועי שיכול לחסוך לכם כסף ובעיקר זמן, אותו תוכלו לנצל לצבירת ניסיון מקצועי.

למה זמן שווה כסף?

כאמור, לימודיים אקדמיים "קלאסיים" צפויים להימשך בין שלוש לארבע שנים (ולעיתים אף יותר), וכששכר לימוד של שנה עומד על בין 12,000 ₪ ל-40,000 ₪ אתם צפויים לשלם כסף רב על תואר שחלקים עצומים ממנו עוסקים בתיאוריה וכלל לא רלוונטים לתחום.
גרוע מכך, אתם נשארים תקועים על המדף בלי יכולת ממשית להיכנס לחברה במשרה מלאה ולצבור ניסיון מעשי בתחום שמעניין אתכם. עולם ההייטק עובד על מיומנויות ופחות מתעניין בתארים ותעודות, ולכן למועמדים עם שלוש שנות ניסיון יש יתרון עצום על פני מועמדים עם תואר ו-0 שנות ניסיון ביד.

קורס סייבר מקצועי
מה לומדים בקורס סייבר מקצועי?

במקום לבזבז זמן יקר על תיאוריה, בקורס סייבר מקצועי תוכלו ללמוד כבר מהיום הראשון על מודולים מרכזיים דוגמת: פייתון, האקניג, לינוקס ובדיקות חוסן תשתיתי. בהמשך, תוכלו להתמקצע ולבחור בנישה על פי התרשמותכם מכל תחום שנחשפתם אליו.
כדאי מאוד לברר על הכרה של הקורס במוסדות בארץ ובעולם, כך למשל קורס אבטחת מידע וסייבר מקצועי במחיר משתלם שמוכר על ידי משרד הבטחון פותח דלת לעולם ענק של תפקידים, אשר מאופיינים בסיכויי קידום מהירים ועולמות תוכן שעשויים להישמע לאדם מהרחוב דימיוניים.

איך כדאי ללמוד את התחום?

במכללת איקום, המכללה למקצועות ההייטק והדיגיטל בישראל, אנחנו מאמינים בשיטת לימוד חדשנית שמשלבת בין המומחים המובילים בתחום לבין עידוד שיתופי פעולה בקרב בוגרות ובוגרי הקורסים שלנו. כך גם נוצרה הרשת החברתית האקדמית שמאפשרת להישאר ליצור קשרים ולפתוח אחד לשני דלתות בתוך קהילת הבוגרים של המכללה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר