קורס פייתון אונליין

פברואר 6, 2023

אין תגובות

למה כדאי ללמוד פייתון?

פייתון היא שפת תכנות פופולרית ומאוד מבוקשת שעושים בה שימוש בהרבה חברות. קורס פייתון מתקדם אונליין יכול ללמד אתכם לעצב אתרים, לפתח כלי אוטומציה שונים, לנתח נתונים ועוד. לכן, תמיד יש דרישה למתכנתי פייתון מוצלחים ואם תדעו לכתוב קוד בפייתון, תהיה לכם הזדמנות להשתלב בעבודה איכותית בחברת הייטק.

קורס פייתון אונליין

קורסי פייתון יכולים להתאים גם לכאלו שאין להם רקע בתחום של כתיבת קוד, וגם עבור מתכנתים בעלי ניסיון שמכירים שפות תכנות אחרות. בגלל הביקוש הגבוה, יש לא מעט קורסי פייתון שזמינים היום, במיוחד אונליין.

אחרי משבר הקורונה, מוסדות לימוד רבים החליטו להמשיך להציע קורסים אונליין בתחומים שמאפשרים את זה. במקרה של קורס פייתון למתחילים (או כל שפת תכנות אחרת לצורך העניין) – אין סיבה לא ללמוד אונליין כי כל ההתנסות בכל מקרה נעשית דרך המחשב.

קורס פייתון אונליין
תנאי קבלה לקורס פייתון

תנאי הקבלה תלויים בסוג הקורס שאתם מעוניינים להצטרף אליו. למשל, אנחנו במכללת איקום מציעים מגוון של קורסים שיכולים להתאים גם למתחילים וגם לבעלי ניסיון. אם מדובר בקורס למתחילים, בדרך כלל לא תצטרכו רקע קודם כדי להתקבל לקורס. קורסים כאלו מיועדים למי שרוצה לעשות את הצעדים הראשונים שלו בעולם ההייטק, ופייתון זו שפת תכנות מעולה למתחילים.

מה לומדים בקורס פייתון

בדרך כלל, קורס פייתון אונליין כולל הרצאות תיאורטיות שצופים בהן דרך המחשב, בשילוב עם תרגול מעשי. בנוסף, תצטרכו לעבור על מצגות וסרטוני הסבר, להשלים תרגילי כיתה ולעשות שיעורי בית.

בדרך כלל, בשלבי הסיום של הקורס, כל סטודנט מתבקש לעשות פרויקט מסכם שיביא לידי ביטוי את כל מה שהוא למד במהלך הקורס. הפרויקט הזה יתאים גם כדי להציג למעסיקים פוטנציאליים את היכולות הטכניות שלכם בפייתון.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר