קורס JAVA למתחילים

מרץ 1, 2022

אין תגובות

את שפת הג'אווה יצרו צוות סאן מיקרוסיסטמס, עד לשנת 1995, ואז רכשה אותה חברת אורקל. המוטו שהוביל את היוצרים היה פיתוח שפה שתהיה מסוגלת לרוץ על גבי מכשירי חשמל לצרכנים. אך היעד הזה הניע המון ממארג הארכיטקטורה של ג'אווה. היא דגלה במשפט "כתבו פעם אחת, הריצו בכל מקום". ובתרגום חופשי – הנכם עשויים לכתוב קוד אחד, ואז להרכיב אותו על מנת לרוץ על גבי כל המכשיר. האירוניה שג'אווה כלל לא זכתה בשל כך לאהדה, כי אם היוצרים שלה יכלו לנצל את הרשת העולמית. הייתה לה תכונה שבה אפשר היה לכתוב יישומון, תוכנה זעירה שמסוגלת לרוץ בדפדפן האינטרנט. עם צבירת הפופולריות, היא "דהרה" על הגל הזה, והפכה כהרף עין לשם דבר. ולאחר כל ההקדמה שלנו, בוודאי תרצו אף אתם לרכב על ההצלחה של ג'אווה, וטוב תעשו אם תירשמו בהקדם ללימודי קורס JAVA למתחילים.

קורס JAVA למתחילים

האם מומלץ ללמוד קורס JAVA למתחילים בתור שפת קידוד ראשונה?

מחמת הרבה סיבות מומלץ ללמוד קורס JAVASCRIPT בתור שפת קידוד ראשונה. ולהלן נשטח אותן בפניכם –

 • נראה כי שפת הג'אווה קיימת כאן מאז ומתמיד, והיא מאוד מבוססת. תוכלו למצוא חומר עזר רב למתחילים, כמו משאבים אונליין, או לחלופין ספרים פשוט פנטסטיים.
 • יודעי דבר מדווחים, כי קיימים יותר מתכנתי ג'אווה מכל שאר סוגי המתכנתים ברחבי העולם. המון בני אדם כבר התוודעו לג'אווה, ולא תהיה לכם בעיה למצוא אותם, על מנת שיסייעו ושיתמכו בקורס ג'אווה למתחילים.
 • ג'אווה ממש שואבת את התחביר שלה מן ה-C, כמו הרבה שפות שונות. כפועל יוצא, כאשר תתחילו ללמוד את שפת הג'אווה, כי אז לימודי ג'אווה סקריפט או C++ ילכו לכם בקלי קלות.

מה מייחד קורס JAVA למתחילים במכללת איקום?

ברגע הראשון שגמלה ההחלטה של צוות עובדי מכללת איקום לקיים את קורס JAVA למתחילים, היא זיהתה כי הסטודנטים הפוטנציאליים שלה מגיעים אליה בשל הרצון לפתוח במסלול קריירה חדש, ולא בשל סקרנות אקדמית גרידא או מחמת בחירה בתחביב חדש. יש לנו את המסוגלות המלאה ללמד סטודנטים את הקודים בעזרת כל שפת תכנות, ועם תחילת הלימודים של השפה הראשונה, המשך לימודי השפות הרבה יותר קליל. מה שמונח למולנו הוא ללמד אתכם שפה שתוכלו באמצעותה למצוא בקלות עבודה. נוכחנו לדעת, כי ג'אווה היא השפה הכי מבוקשת בכל מרחבי העולם. וזאת הסיבה שאנו ממליצים לכם ללמוד אותה בתור מתחילים בשפות הקידוד.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר