תנאי קבלה ללימודי הייטק

מאי 14, 2022

אין תגובות

לעולם ההייטק ישנם מקצועות רבים הנכללים בו. חלק מהמקצועות דורשים ניסיון וידע מקדים, חלק דורשות כישורים וחלק לא. אנשים רבים רוצים להיכנס להייטק אך אינם יודעים היכן להתחיל או מה הם תנאי הקבלה הנדרשים לשם כך. במכללת איקום תוכלו למצוא לימודי הייטק ולהבין מה הם תנאי הקבלה לכל אחד מהם.

 

תנאי קבלה ללימודי הייטק – מה לומדים?

בלימודי הייטק תנאי קבלה לומדים מגוון קורסים או נושאים שונים שיכשירו אותם במקצוע בו בחרתם לכוון אליו ובסוף ההכשרה תקבלו את הכלים והידע על מנת לעמוד בתנאי הקבלה. ניתן לקחת לדוגמא את קורס פייתון מתקדם שהוא הגרסה המתקדמת יותר של קורס פייתון למתחילים. במסגרת הקורס הזה מקבלים ידע נוסף שלפעמים הוא זה שיהווה לתנאי קבלה.

לימודי הייטק תנאי קבלה

 

מדוע תנאי קבלה ללימודי הייטק במכללת איקום?

מכללת איקום היא מכללה למקצועות הדיגיטל והייטק אשר פועלת בשיטת לימוד חדשנית שלא קיימת במכללות אחרות. למכללת איקום רשת חברתית אקדמית בה ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים בהייטק בתחומי הסייבר, תכנות ועוד. הרשת החברתית האקדמית של מכללת איקום מהווה פלטפורמה חברתית ולימודית ללומדים בה ויוצרת מרחב למידה שעוד לא היה קיים לפני זה במכללה. התכנים הנלמדים מועברים הן באופן פרונטלי והן באופן דיגיטלי, מה שמאפשר סביבת למידה דינמית לסטודנטים. הקורסים מועברים על ידי צוות מרצים מקצועי אשר מבטיח לדחוף את התלמיד להצלחה המקסימלית.

 

למכללת איקום הכרה על ידי משרד הביטחון ובסוף הלימודים מציעה מגוון משרות ממשלתיות בתחומי הייטק, במכללת איקום תקבלו את הידע הנדרש ללימודי הייטק תנאי קבלה ובסופה תוכלו להשתמש בידע וניסיון אשר תרכשו כדי להתברג בעולם ההייטק ולהצליח במקצוע בו בחרתם. הצלחת התלמיד היא הצלחת המכללה ואצל מכללת איקום, התלמיד הוא במקום הראשון.

 

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר