פיתוח תוכנה

סמארטפונים נמצאים בכיס של כולנו ואין יום שעובר מבלי שנבלה שעות בהתעסקות בהם. אבל איך מפתחים את הדבר הבא? תחום פיתוח האפליקציות ביצע בשנים האחרונות קפיצת מדרגה ענקית. חברות רבות מקצות משאבי ענק כדי להיות האפליקציה שאתה פותח כשאתה נכנס לנייד, לכן יש דרישה גבוהה בשוק ההייטק היום למפתחי אפליקציות בכל הפלטפורמות.

שעות הקורס

40

מקצועות הכוללים השמה וחוזי עבודה

הסמכות מיוחדות

כולל שלבי מיון \ בדיקות התאמה

מקצועות המוכרים CISCO העולמית

רשת חברתית של מכללת איקום

הבית של מקצועות האונליין והייטק

למה כדאי לי להיות מפתח/ת אפליקציות

קורס פיתוח אפליקציות למכשירי אנדרואיד בשפת JAVA במכללת איקום, תחת ספק משרד הביטחון, במאגר תוכניות הלימוד של משרד החינוך ועם אישור בינלאומי של ISO9001. תקבלו את כל הכלים להיות מפתחי אפליקציות מובילים ! הקורס כולל מודולים מרכזיים: הכרה שפת התכנות JAVA,הגדרות ממשקי משתמש בXML ובDesigner,עיצוב מותאם, ולידציה (בירור תקינות הקלט),מחזורי החיים של האפליקציות, שמירת מידע ושירותי ענן. במהלך הלימודים מיטב המרצים והמומחים שלנו יציגו את כלל הממצאים אשר מצאו לאורך הקריירה שלהם, ימקדו את התלמיד ויפתחו חשיבה יצירתית לצורך פיתוח אפליקציות. כך התלמיד יזכה לראות כיצד מתבצע פיתוח אפליקציה על ידי מומחה בתחום, כלל הלימודים כוללים אנשי תמיכה בכל שעות היום, מעבדות תרגול ומערכת VOD שמכירה את התלמיד ותבוא לקראתו, אם תתקשו בנושא מסוים תוכלו לצפות בחומר של השיעור, ולהיעזר בנו עד שתבינו הכל.

הרשת החברתית

הרשת החברתית המדוברת של מכללת איקום הכוללת נטוורקינג ועדכונים בזמן אמת סביב החידושים והנושאים החמים והרלוונטים בתעשיית האונליין.

כאן תוכלו לפגוש את מיטב אנשי המקצוע והקולגות בתחום, לייצר שת”פים פוטנציאלים, לבחון אפשרויות לתעסוקה, ללמוד ולקבל העשרה בכל מה שחדש בתחום, לקבל את כל תכנית השיעורים שלנו בפורמט דיגיטלי לצפייה בזמנכם החופשי.

תנאי סיום קורס

תנאי לסיום הקורס וקבלת התעודה המוכרת ע”י משרד החינוך מותנת בציון בחינת גמר, נוכחות בשיעורים, ועבודת גמר.

צור איתנו קשר

רוצה שנחזור אלייך עם פרטים?
  הבית של מקצועות האונליין והייטק

  עוד קורסים שלנו

  עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:
   עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:
    רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

    רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
    השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…
     logo e png

     להרשמה מלאו את הטופס
      רוצה לראות עוד מהקורסים?

      צור איתנו קשר