סייבר

בשנים האחרונות תחום הסייבר ואבטחת המידע עבר קפיצה אדירה הן ביכולות ההתקפה וההגנה והן בסיקור התקשורתי. מה שמכונה "הנשק של העתיד", "מקצוע העתיד" כבר כאן ולך יש את האפשרות להיכנס לתחום המאתגר ביותר והרווחי ביותר כיום בעולם ההייטק ולהבטיח לעצמך קריירה בתחום שרק גדל מרגע לרגע, על אחת כמה וכמה עם המסלול המיוחד שיש כיום במכללת איקום.

שעות הקורס

360

מקצועות הכוללים השמה וחוזי עבודה

הסמכות מיוחדות

כולל שלבי מיון \ בדיקות התאמה

מקצועות המוכרים CISCO העולמית

רשת חברתית של מכללת איקום

הבית של מקצועות האונליין והייטק

למה כדאי לי להיות מומחה אבטחת מידע וסייבר

בקורס הסייבר המשולב במכללת איקום, תחת ספק משרד הביטחון, במאגר תוכניות הלימוד של משרד החינוך ועם אישור בינלאומי של ISO9001. תקבלו את כל הכלים להיות אנשי סייבר ואבטחת מידע מהמובילים בשוק ! הקורס כולל חמישה מודולים מרכזיים: לינוקס, פייתון, האקינג ובדיקות חוסן תשתיתי, האקינג ובדיקות חוסן לאתרים, האקינג לאפליקציות אנדרואיד, וניהול רשתות. במהלך הלימודים מיטב המרצים והמומחים שלנו יציגו את כלל הממצאים אשר מצאו לאורך הקריירה שלהם, ימקדו את התלמיד ויפתחו חשיבה יצירתית לצורך מבדקי החוסן. כך התלמיד יזכה לראות כיצד מתבצע מבדק חוסן על ידי מומחה בתחום, כלל הלימודים כוללים אנשי תמיכה בכל שעות היום,מעבדות תרגול ומערכת VOD שמכירה את התלמיד ותבוא לקראתו, אם תתקשו בנושא מסוים תוכלו לצפות בחומר של השיעור, ולהיעזר בנו עד שתבינו הכל. *הקורס כולל הכנה למבחנים בינלאומיים.

הרשת החברתית

הרשת החברתית המדוברת של מכללת איקום הכוללת נטוורקינג ועדכונים בזמן אמת סביב החידושים והנושאים החמים והרלוונטים בתעשיית האונליין.

כאן תוכלו לפגוש את מיטב אנשי המקצוע והקולגות בתחום, לייצר שת”פים פוטנציאלים, לבחון אפשרויות לתעסוקה, ללמוד ולקבל העשרה בכל מה שחדש בתחום, לקבל את כל תכנית השיעורים שלנו בפורמט דיגיטלי לצפייה בזמנכם החופשי.

תנאי סיום קורס

תנאי לסיום הקורס וקבלת התעודה המוכרת ע”י משרד החינוך מותנת בציון בחינת גמר, נוכחות בשיעורים, ועבודת גמר.

צור איתנו קשר

רוצה שנחזור אלייך עם פרטים?  הבית של מקצועות האונליין והייטק

  עוד קורסים שלנו

  עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:   עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:    רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

    רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
    השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…     logo e png

     להרשמה מלאו את הטופס
      רוצה לראות עוד מהקורסים?

      צור איתנו קשר