פיתוח תוכנה למתחילים

ספטמבר 24, 2023

אין תגובות

פיתוח תוכנה למתחילים דורש למידה יסודית ומכוונת מטרה על מנת להצליח, אך חשוב להגיד – גם אנשים שאין להם ניסיון קודם בתחום יכולים פיתוח תוכנה ולהיות טובים בזה מאוד. רוצים לדעת האם אתם מתאימים?

מה לומדים בקורס?

בקורס פיתוח תוכנה למתחילים לומדים פיתוח ממספר זוויות:

למידה על יסודות התכנות:

קודם כל נלמדים יסודות התכנות. בין היתר נלמדות שפות התכנות הפופולריות והשימושיות ביותר כגון: Python או JavaScript, וזאת על מנת לאפשר הבנה של אופן הפעולה של המערכת.

תרגול בבניית פרוייקטים:

לאחר בניית היסודות, יש להתחיל לתרגל ולהתנסות בבניית פרוייקטים. חשוב מאוד להבין – בעולם ההייטק מה שחשוב הוא הניסיון והידע, ולאו דווקא תארים כאלו ואחרים. הניסיון והיכולת להשתלב בפיתוח מוצר הוא מה שקובע, ולכן התרגול הוא קריטי.

פיתוח תוכנה למתחילים

למידה משגיאות וצבירת ניסיון על כלים נוספים:

בתרגול כמו בתרגול, מדובר על הרבה שעות של ניסיון וטעיה. לכן, חשוב מאוד לבוא בגישה סבלנית לטעויות ושגיאות, ועם רצון אמיתי ללמוד מהן ולהתפתח. בעזרת ההדרכה הנכונה תוכלו לצמוח מכל ניסיון ולהשתפר מפעם לפעם.
בנוסף, ככל שתתנסו בעוד ועוד פונקציות ומשימות חדשות, תוכלו לבנות מסוגלות להתמודד עם יותר סיטואציות, ובסוף תהיו מסוגלים לעשות אינטגרציה של הכלים שלמדתם על מנת ליצור דרכים חדשות לפתרון בעיות, וזו גם המטרה, להיהפך ממשתתפים בקורס פיתוח תוכנה למתחילים למפתחות ומפתחי תוכנה שכשירים לעבוד בשוק ההייטק.

איך להתחיל?

אם אתם רוצים לסלול לעצמכם את הדרך להצלחה ולכניסה לתחום אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ על איך בדיוק ומתי.
מכללת איקום מורכבת מנשות ואנשי המקצוע המובילים בתחום פיתוח התוכנה ובמקצועות ההייטק והדיגיטל בכלל. במכללה תוכלו להנות ממערך השמה שיעזור לכם במציאת העבודה הראשונה בסיום לימודי פיתוח תוכנה, וכן מרשת חברתית אקדמית שתסייע לכם ביצירת קשרים ובפתיחת דלתות בעתיד.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר