קורס סייבר ואבטחת מידע תנאי קבלה

יולי 25, 2023

אין תגובות

יותר ויותר מועמדות ומועמדים מגישים אלינו פניות להירשם ולברר על תנאי הקבלה בקורס אבטחת מידע וסייבר. על כן, באנו לעשות סדר ולעזור להבין למי הקורס מתאים, ומה נדרש מכם ומכן כדי להתחיל את התהליך ולהירשם אליו.

למי מתאימים תפקידי סייבר ואבטחת מידע?

עולם הסייבר ואבטחת המידע מתאים לאלו שהם בעלי חשיבה יצירתית, יכולת לעבוד בצוות ושיש להם מוטיבציה להשתלב באחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשיית הייטק בארץ בעולם.
העבודה בסייבר ואבטחת מידע מחייבת יסודיות ותשומת לב לפרטים, רצון להשקיע וללמוד לעומק נושאים רבים ומשתנים ועל כן כאמור מוטיבציה גבוהה. לאור הדרישות הרבות, גם התגמול הכלכלי בעולם סייבר ואבטחת המידע נחשב לטוב במיוחד גם בהשוואה לתעשיית ההייטק, ולכן מי שרואים עצמם בעלי או בעלות פוטנציאל – כדאי שישקיעו בעצמם ויממשו אותו.

קורס סייבר ואבטחת מידע תנאי קבלה
תנאי קבלה לקורס סייבר ואבטחת מידע

על מנת להירשם לקורס סייבר לחיילים משוחררים אין צורך בתעודות על לימודים קודמים, לא אקדמיים ולמעשה אפילו לא תעודת בגרות. מה שדרוש נוגע לדרכי חשיבה יצירתיות, יכולת הבנה מעמיקה ומהירות מחשבה. בתעשיית ההייטק פחות מסתכלים על תעודות ותארים, ויותר מסתכלים על המיומנויות בפועל, ועל כן המבחנים באים לבדוק בעיקר פוטנציאל.
המקום שבו מסתכלים על תעודות בעולם התעסוקה הוא במשרדי ממשלה וחברות ממשלתיות הדורשות סיווג בטחוני. לכן כדאי מאוד להירשם למוסד לימודי סייבר ואבטחת מידע שמשרד הבטחון מכיר בתכנית הלימודים שלו, ושתעודה ממנו מוכרת לצורך האישור הבינלאומי של ISO9001.

לסיכום

לא ניתן לפרט הרבה יותר מזה על מבחני הקבלה, אך עבור מי שרואה עצמו מתאים לקורס סייבר ואבטחת מידע ותנאי הקבלה מעסיקים אותו, מומלץ ליצור קשר עימנו ונוכל לסייע לו בשיחה פרטית ולתת הכוונה למה צפוי לו או לה בהמשך.
מכללת איקום היא מבין המכללות המובילות ללימוד מקצועות ההייטק והסייבר בישראל, הפועלת בשיתוף עם משרד הביטחון להכשרת מומחות ומומחי סייבר לעבודה בארץ ובעולם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר