קורס סייבר לנוער אונליין

נובמבר 2, 2021

אין תגובות

קורס סייבר לנוער אונליין יכול להתאים לנערים שמחפשים את עצמם. הם לא יודעים לאן לפנות, אך כן רוצים שהכיוון יהיה בדרך הלב, בדרך המצפן הפנימי שלהם. בתוך תקופה זו של חוסר וודאות וערכים מתגבשים, ניתן להציע להם להיכנס למסגרת של קורס סייבר – כדי לגלות את עצמם, את ההעדפות שלהם. וכמובן, לרכוש כישורים מקצועיים, שיכולים לשמש אותם בשתי דרכים. ראשית, הנערים ירכשו כישורים טכנולוגיים שישרתו אותם הן עבור שוק העבודה והן עבור מיון בצה"ל. שנית, היכולת לרכוש כישורים, יכולה להשפיע על התפישה העצמית, ובכך לחזק את האמונה העצמית ביכולתם להגשים את חזונם.

קורס סייבר לנוער אונליין – יתרונות אפשריים

קורס סייבר לנוער אונליין יכול לאפשר לפחות חמש תוצאות חיוביות. בקורס סייבר תקבלו את כל הידע והכלים שצריך על מנת להצליח בתחום ולהשתלב בשוק העבודה. רכישת כישורים מקצועיים עבור העתיד המקצועי. רכישת כישורים וניסיון מקצועי עבור המיון בצה"ל (באם זה רלוונטי ובכלל). חשיפה לאנשים נוספים בכל מיני שכבות גילאים, שהולכים בדרך ובנתיב שלהם ומשקיעים אנרגיה, מאמץ ותשומת לב כדי לגדול ולהתפתח. חשיפה למורים בעלי השראה (וכפי שתראו, במכללת איקום, המורים במכללה שואפים להעניק ניצוצות של השראה לתלמידיהם), וכמובן – עקב המתכונת המקוונת, היכולת ללמוד לפחות חלק מהקורס בבית.

קורס סייבר לנוער אונליין – למידה מקוונת, לפחות בחלקה

במסגרת הלמידה עם מכללת איקום, יהיה ניתן לגשת לספריית VOD, כמו גם לקבל תמיכה מקצועית מצוות המכללה – בהתאם לתנאי הלימוד וההשתתפות של המכללה. הדבר יכול להיות נוח במיוחד לאנשים שאוהבים ללמוד מהבית ובקצב שלהם. בצורה זו, קורס סייבר לנוער אונליין עשוי לאפשר נגישות גם לאנשים שלא מעוניינים לצאת מביתם בתקופה זו או אחרת. אולי הם בתקופת בידוד, אולי הם מעדיפים שלא לעשות את המרחק הפיזי כדי להגיע למכללה – וכן הלאה, ועדיין לגשת לשיעורים ולחומרי הלימוד שהמכללה ייעדה. בנוסף לקורס הסייבר לנוער במכללה קיים חוג סייבר לילדים שמעשיר את הידע של ילדים בגילאים נמוכים יותר ועדיין מעניק את הערך הדרוש להבנה מעמיקה בתחום.

קורס סייבר לנוער אונליין – על מכללת איקום

ובתוך כך, מכללת איקום מציעה התמקדות סביב חמישה מודולים עיקריים, שתלמידים יכולים לזכור להכיר וללמוד. המכללה נמצאת בפיקוח משרד הביטחון, ומחזיקה באישור בינלאומי של ISO9001. נערים שמעוניינים ללמוד את קורסי הסייבר שלה, יכולים לבדוק אם קיימת מתכונת מיוחדת עבור קורס סייבר לנוער אונליין או שזה נכלל במתכונת הרגילה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

תחום אבטחת המידע ממשיך להתפתח ולהיות מרכזי בעולם הטכנולוגי של היום. עם עליית האיומים הקיברנטיים והמתקפות על מערכות מידע, הביקוש למומחי אבטחת מידע נמצא בעלייה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר